Fryzury włosy średnie

20 fryzur do szkoły, które zrobisz w kilka minut – fryzury dla nastolatek

Modne uczesania do szkoły, których zrobienie zajmuje nie dużej niż kilka minut. Są to fryzury na włosy krótkie, długie i średnie, bardzo łatwe do ułożenia. Zobacz propozycje, a wśród nich, warkocze, upięcia, kucyk, fryzury z grzywką i bez, podpięcia, fryzury szybkie do szkoły, fryzury krok po kroku. 20 propozycji – modne fryzury do szkoły. Fryzury do szkoły 2017 ◄ Wstecz ... Read More »

Delikatne ombre i sombre na lato – 30 propozycji!

Ożyw swój kolor włosów, zdecyduj się na ombre lub sombre, delikatne pasemka, refleksy lub rozjaśnione końcówki. Propozycje dla krótkich, średnich i długich włosów, ombre na blond włosach, sombre na ciemnych włosach. Galeria 30 zdjęć – fryzury z ombre, sombre, refleksami, pasemkami. Blond włosy sombre zdjęcia ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 30 Read More »

TOP 20 Potargane fryzury – szybkie uczesania na różne okazje

Potargane fryzury w nieładzie, to hit ostatnich miesięcy, jeżeli nie macie czasu na misternie wykonane loki, fale, czy upięcia, zdecydujcie się na te uczesania. Potargane fryzury, są idealne zarówno an co dzień, jak i np. na wesele, studniówkę, ślub. Messy hairstyles, czyli potargane fryzury z warkoczem, upięcia, kucyk w nieładzie, zobaczcie propozycje. Fryzury na co dzień ◄ Wstecz Następny ► ... Read More »

Fryzury półdługie włosy, cięcia z grzywką lub bez grzywki

Najmodniejsze cięcia dla włosów półdługich, fryzury z grzywka i bez grzywki. Włosy do ramion to najbardziej popularna długość, można je układać na wiele sposobów, wiązać w kucyk, nosić rozpuszczone, podkręcać w fale. Zobacz zdjęcia fryzury półdługie włosy, cięcia z grzywką lub bez grzywki. Fryzury włosy półdługie ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 18   Read More »

20 fryzur, które zrobisz w mniej, niż 10 minut!

Zobacz 20 fryzur, które zajmą Ci mniej czasu, niż 10 minut, są to szybkie propozycje na co dzień, do szkoły, na uczelnię, ale także na Andrzejki, Sylwester, wesele. Fryzury szybkie dla włosów krótkich średnich i długich. Zobacz zdjęcia! > Szybka fryzura z długich włosów ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 20 Read More »