Fryzury męskie

Jak pielęgnować brodę – kilka wskazówek dla brodaczy

Twoja broda jest Twoją dumą i największą ozdobą? Z pewnością chciałbyś, by wyglądała jeszcze lepiej. Zobacz, jak pielęgnować zarost na twarzy, by wyglądał świetnie, był higieniczny i nie powodował dyskomfortu na co dzień! Czym przycinać brodę? Zapuszczenie bujnej brody zajęło Ci tak dużo czasu, że drżysz na samą myśl o jej przycięciu? Spokojnie – regularne przycinanie może wręcz przyspieszyć wzrost ... Read More »

Jak pielęgnować męską skórę twarzy?

Jak pielęgnować męską skórę twarzy?

Mężczyzna atrakcyjny to przede wszystkim mężczyzna schludny i zadbany. Biorąc zaś pod uwagę fakt, że nasza twarz stanowi swoistą wizytówkę, pielęgnacja męskiej skóry twarzy urasta do rangi jednego z podstawowych codziennych rytuałów każdego mężczyzny. Czy jednak każdy facet wie, jak się za nią zabrać? Czego nie wolno pomijać? Na co zwracać szczególną uwagę? Oto krótkie kompendium wiedzy o pielęgnacji skóry ... Read More »

Bardzo modne fryzury męskie 2018 – zobacz jakie cięcia męskie będą najmodniejsze

Męskie uczesania 2018, to przede wszystkim dłuższe włosy u góry, a krótsze na bokach, często z wyciętą linią po jednej stronie. Takie fryzury męskie niestety wymagają trochę czasu, aby je ułożyć, ale wystarczy dobra pasta do włosów i można sobie z tym poradzić. Fryzury męskie 2018, zobaczcie zdjęcia.> Męskie uczesania 2018 ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 12 Read More »

TOP 20 – Modne fryzury męskie 2016

Najmodniejsze fryzury męskie 2016, zobacz modne cięcia, uczesania i jak modnie układać męskie włosy. Modny facet 2016, nosi włosy dłuższe, zaczesane do tyłu lub na bok, zobacz propozycje. Męskie fryzury 2016 ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 20 Read More »

Najpopularniejsze fryzury męskie wiosna/lato 2014

Jaka dzisiaj powinna być fryzura dla faceta? Mężczyźni w dzisiejszych czasach lubią nosić się modnie, ale zaraz wygodnie, fryzura nie może pochłaniać zbyt dużo czasu. Większość mężczyzn nosi fryzury średnie, które można ułożyć za pomocą pasty do włosów, zaczesując włosy na bok lub do tyłu. Obcięcia włosów męskie są w tym sezonie dosyć długie, a boki wygolone. Często faceci zapuszczają ... Read More »

Fryzury młodzieżowe męskie

Młodość rządzi się swoimi prawami, dlatego możesz zaszleć z fryzurą. Fryzury młodzieżowe męskie, to przede wszystkim krótkie włosy po bokach i dłuższa góra, to jest właśnie modne w tym sezonie. Read More »