Fryzury z warkoczem

Łatwe fryzury na co dzień dla dziewczynek – 20 propozycji

Jak zrobić łatwą fryzurę dla dziewczynki, z krótkich, długich i średnich włosów? Zobacz łatwe i szybkie fryzury dla dziewczynek na co dzień, są to: uczesania z warkoczem, włosy rozpuszczone, fryzury z warkoczykami, z lokami, falami na włosach. Fryzury dla dziewczynek zdjęcia. Fryzury dla dziewczynek zdjęcia ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 20 Read More »

Jak zrobić potrójny warkocz z długich włosów?

Kochacie warkocze? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi tak, to ta fryzura z warkoczem jest dla Ciebie! Ta fryzura z warkoczem, to mieszanka trzech rodzajów: warkocz francuski, warkocz fishtail (kłos) oraz warkocza regularnego z trzech pasm. To uczesanie z warkoczem, może wydać się skomplikowane, ale tak naprawdę jest bardzo łatwe i efektowne, zobacz film z instrukcją krok po kroku. Read More »

10 szybkich i stylowych fryzur na Wigilię, krok po kroku

Zobacz 10 szybkich i eleganckich fryzur krok po kroku, idealnych na kolacje Wigilijną. Z pewnością zrobienie każdej z nich zajmie Ci kilkanaście minut. Zobacz, jak zrobić fryzury: fale na włosach, warkocz, upięte włosy. 10 szybkich i stylowych fryzur na wigilię, krok po kroku. Fale na włosach krok po kroku ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 10 Read More »

INSPIRACJE – nowoczesne uczesania z warkoczem

Zobaczcie nowoczesne uczesania z warkoczem, które z pewnością Was zainspirują! Fryzury z warkoczem wcale nie musza być nudne, warkocz można zapleść z różnej długości włosów i na wiele sposobów. Nowoczesne uczesania z warkoczem – zdjęcia.> Nowoczesne uczesania z warkoczem galeria zdjęć ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 9 Read More »

Jak zrobić warkocz? 15 pomysłów na romantyczne, luźne WARKOCZE

Sprawdź 15 pomysłów na luźny, romantyczny warkocz! Takie fryzury są banalne do zrobienia, możesz je wykonać w kilka minut. Luźne, niechlujne warkocze, zaczesane do tyłu w koński ogon lub plecione, to hit ostatnich miesięcy. Warkocz możesz zrobić nie tylko z długich i srednich włosów, ale także z krótkich (warkocz z boku głowy). Jeśli twoje umiejętności splatania warkoczy są na wyższym ... Read More »