Fryzury gwiazd

Fryzury celebrytek – czy zmiana fryzury była dla nich korzystna?

Sprawdź metamorfozy gwiazd! Częsta zmiana fryzury, jest praktycznie wymogiem pracy gwiazd, ponieważ każda nawet drobna zmiana, wzbudza zainteresowanie wielbicieli i mediów. Gwiazdy nową fryzurę wrzucają na Instagram, zanim jeszcze ukaże się na łamach gazet, jest to dość ekscytujące dla fanów. Fanki wzorują się na swoich idolach, miliony kopiują fryzurę Jennifer Aniston, bądź Rihanny. Fryzury gwiazd z grzywką lub bez, krótkie, ... Read More »

Wieczorowe fryzury gwiazd

Jessica Alba jest gwiazdą, której uczesania są naśladowane na całym świecie. Wieczorowe fryzury gwiazd, to zazwyczaj upięcia, loki, warkocze, gładkie uczesania, które pasują na wielkie gale. Fryzury gwiazd możecie popatrzeć na portalach plotkarskich, czy w gazetach. Read More »

Średnie włosy z refleksami – włosy sombre

Refleksy na włosach to hit ostatnich miesięcy, dodają włosom objętości, sprawiają że fryzura nie jest jednolita. Efekt, jak ze zdjęcia nazywa się sombre, czyli delikatne refleksy w jaśniejszym o ton lub dwa tony odcieniu. Bazą jest ciemniejszy kolor, sombre raczej nie zrobicie same w domu, trzeba się udać do dobrego fryzjera. Read More »

Lauren Conrad zmieniła kolor włosów

Czy platynowy blond jest nadal modny? Lauren Conrad zdecydowała się rozjaśnić swoje blond włosy i wybrała platynowy blond, wcześniej odcień jej włosów był dosyć stonowany, zachowawczy. Jednak zmiana koloru włosów nie poszła w parze z ich ścięciem, średnie włosy zostały bez zmian. Read More »

Nowa asymetryczna, krótka fryzura Demi Lovato!

Demi Lovato postanowiła zaszaleć i ściąć piękne, długie włosy, jej nowa fryzura jest odważna i dodaje rockowego charakteru. Asymetryczna fryzura z wygolonym bokiem, to hit od kilku dobrych miesięcy, wiele młodych dziewczyn decyduje się na takie uczesania. A Wy lubicie asymetryczne fryzury z wygolonym bokiem? Read More »