Fryzura na kaca – jak się uczesać po nieprzespanej nocy?

Szaleństwo…zabawa, budzisz się na drugi dzień i nie wyglądasz dobrze…trzeba coś z tym zrobić, szybki makijaż, oczywiście fryzura wymaga odświeżenia.
Warto mieć ze sobą suchy szampon, polecam szampon Batiste, spryskujesz nim włosy, rozczesujesz i wyglądają prawie tak samo dobrze, jak poprzedniego dnia. Ten kosmetyk doskonale sprawdza się podczas wyjazdów, gdy nie masz możliwości umycia włosów.
Jeżeli Twoje włosy są średniej długości lub długie to zwiąż je po prostu w kitkę, koczek bałagan, warkocz. Miej ze sobą wsuwki do włosów, zawsze przydadzą się do ich upięcia.
Problem jest zawsze z fryzurami z grzywką, ponieważ grzywka zazwyczaj nie wygląda dobrze na drugi dzień po imprezie, dlatego weź ze sobą właśnie suchy szampon.
Warto jest posiadać w torebce szczotkę do włosów, ponieważ można jej użyć do tapirowania włosów, dzięki temu zyskają objętość.
Zobaczcie szybkie fryzury na kaca, bez wysiłku można je zrobić, życzę wszystkim dobrej zabawy na sylwestra!
kucyk luzna fryzurakucyk dlugie wlosykoczek balagankoczek jak zrobickoczek wsuwkiwarkocz kucykdlugi wlosy warkoczwarkocz krotkie wlosywlosy balagandlugie wlosy balaganwlosy upieciagrzywka wlosy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*