Sposoby na długie rzęsy i ładne brwi

Długie rzęsy to marzenie każdej kobiety – dziś sen o rzęsach sięgających nieba i pięknych, zadbanych brwiach może się ziścić, wystarczy, że włączymy do codziennej pielęgnacji odpowiednie produkty do ich odżywiania. Oto lista najskuteczniejszych preparatów do brwi i rzęs.

  • 1. Odżywki do rzęs – te najlepsze nadają się również do nakładania na brwi. Dzięki nim włoski stają się mocne, odżywione od nasady aż po końce, a ich wzrost przyspiesza. Odżywki do rzęs są niezwykle proste w użyciu, wystarczy aplikować je na brwi i rzęsy raz dziennie, najlepiej wieczorem, na czystą, pozbawioną makijażu skórę. Po kilkunastu dniach rzęsy zaczną rosnąć długie, a ich linia zagęści się znacznie. Kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniej odżywki – takiej, która otrzymuje najwyższe noty w rankingach i jest polecana przez inne kobiety. Dobrą odżywkę do rzęs można również nakładać na brwi – staną się mocniejsze i zdrowsze. Dzięki niej włoski na łuku brwiowym urosną szybciej – to dobry sposób na zagęszczenie brwi w miejscach, gdzie przydarzyły się nam ubytki (np. na skutek nieudanej depilacji).
   2. Skrzyp i pokrzywa – to mieszanka znana od wieków i wciąż niezwykle popularna. Zaparzone zioła należy pić raz dziennie przez około dwa miesiące – dzięki temu włosy, rzęsy i brwi wzmocnią się i nabiorą blasku. Napar z pokrzywy i skrzypu zapobiega wypadaniu włosów. Należy też pamiętać, że ziołowe herbatki działają lepiej i mocniej niż dostępne w aptekach tabletki na bazie skrzypu lub pokrzywy.
   3. Olejki na porost włosów – nakładanie ich na rzęsy nie jest niestety zalecane (mogą dostać się do rogówki oka i spowodować podrażnienia oraz pogorszenie widzenia), ale z powodzeniem można aplikować je na brwi – w ten sposób włoski będą odżywione, zdrowe i odpowiednio nawilżone. Olejki mogą również wspomóc wzrost włosków, aktywizując cebulki i „zmuszając” je do pracy.
   4. Maskara ze składnikami odżywczymi i regenerującymi – to nie lada gratka dla rzęs. Warto sięgać po tusze, które nie tylko doskonale malują, ale również regenerują rzęsy. Najlepsze maskary zawierają wysokiej klasy składniki, które malują, pielęgnują i jednocześnie odżywiają włoski. To bardzo pomysłowe i innowacyjne, zwłaszcza, że maskary używa się codziennie. Tusz do rzęs o właściwościach odżywczych przebywa na rzęsach wiele godzin i ma mnóstwo czasu na to, by poprawić ich wygląd oraz kondycję.

 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  *