Fryzury wieczorowe

TOP 15 Najmodniejsze fryzury na studniówkę 2016

Zobacz, jakie fryzury na studniówkę będą najmodniejsze w 2016 roku, czy będą to upięcia, fale, loki, włosy na bok, koki, koczki, fryzury z warkoczem, a może proste włosy? Każda z Was znajdzie coś dla siebie, zobaczcie zdjęcia. Fryzury na studniówkę zdjęcia ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 15 Read More »

Jak zrobić szybkie fale na włosach za pomocą prostownicy – fryzury z falami

Zobacz, jak szybko i łatwo zrobić fale na każdej długości włosów, za pomocą prostownicy. Zajmie Ci to dosłownie kilka minut! Fale na włosach, to bardzo popularna fryzura wieczorowa, pasuje do każdej sukienki. Przed zrobieniem fal, spryskaj pasma sprayem chroniącym włosy przed wysoką temperaturą. Aby utrwalić uczesanie, przez zrobieniem fale spryskaj włosy niewielką ilością lakieru. ZOBACZ FRYZURY Z FALAMI - 16 ... Read More »

5 fryzur, które każda dziewczyna powinna znać

Chciałabym pokazać Wam dziś pięć fryzur, które powinna znać każda kobieta, ponieważ są uniwersalne, ponadczasowe i łatwe do zrobienia samodzielnie w domu. Pierwsza z nich to fryzura kucyk, można ją nosić zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje, jak wesele, ślub, studniówka. Elegancki kucyk zrobicie bardzo latwo, wystarczy podkręcić delikatnie włosy za pomocą lokówki, kucyk można upiąć ozdobną ... Read More »