Fryzury weselne

Eleganckie upięcia włosów na wesele – w nowoczesnym stylu!

Jak zrobić eleganckie upięcie włosów na wesele krok po kroku? Upięcia, koki, uczesania, podpięcia w nowoczesnym stylu, zobacz filmy oraz zdjęcia. Sprawdź najmodniejsze fryzury na wesele, ze średnich i długich włosów, do krótkich i długich sukienek. Galeria zdjęć – modne upięcia włosów na wesele.>>> Eleganckie upięcia włosów ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 11 Read More »

Szybkie fryzury weselne w 15 minut krok po kroku! Długie, średnie i krótkie włosy.

Łatwe fryzury weselne, które zrobisz w 15 minut samodzielnie, wcale nie musisz iść do fryzjera, żeby mieć ładnie ułożone włosy! Szybkie fryzury weselne, dla średnich, krótkich i długich włosów. Zobacz, jak je zrobić w kilka minut, sprawdź instrukcje krok po kroku. Jak zrobić warkocz, upięcie, fale na włosach, koczek. 15 propozycji szybkie fryzury na wesele krok po kroku. >>> Upięcia ... Read More »

Jakie FRYZURY NA WESELE są najmodniejsze w tym sezonie? Stawiacie na upięcia, warkocze, koki?

TOP 20 modne fryzury na wesele, dla średnich, krótkich i długich włosów. Sprawdź najmodniejsze fryzury weselne na rok 2015! Od wielu lat królują różnego rodzaju upięcia włosów, ale w tym sezonie są one zdecydowanie lekkie, zwiewne, jakby potargane przez wiatr. Możecie zdecydować się na upięcia z warkocze, upięcia na bok, upięcie całych włosów lub tylko ich części, delikatne koki oraz ... Read More »

21 szybkich FRYZUR, fajne pomysły na – sploty, upięcia włosów, warkocze

Nie masz pomysłu, na fajne uczesanie? Sprawdź 21 fryzur, które możesz zrobić sama i na dodatek bardzo szybko: sploty, upięcia, warkocze, co wybierasz? Na co dzień bardzo często chodzę w upiętych włosach, jest mi po prostu wygodnie, bardzo lubię warkocze. Sprawdź film, z którego dowiesz się jak zrobić warkocz krok po kroku w czterech wersjach. Jest to idealna, szybka fryzura ... Read More »