Fryzury ślubne

Fryzury ślubne – kwiaty we włosach, zamiast welonu – 20 propozycji

Jest jedna rzecz, która rozjaśnia mój dzień w mgnieniu oka, to świeże kwiaty. Uwielbiam świeże kwiaty w wazonie na toaletce, bądź w jadalni, więc dlaczego nie wykorzystać świeżego kwiatu do dekoracji fryzury ślubnej? Zdecyduj się na ulubiony kwiat (róża, orchidea, stokrotka, hortensja) i wepnij go we włosy na sesję ślubną, bądź na sam ślub. Bardzo modne są obecnie wianki z ... Read More »

Modne krótkie fryzury ślubne – 14 propozycji galeria, zdjęcia

Krótkie włosy są eleganckie, stylowe i łatwe w układaniu, ale czy będą ładnie wyglądały na ślubie? Sprawdź nasze propozycje i przekonaj się, że nie musisz rezygnować z krótkich włosów i zapuszczać je na ślub, bo jest tyle fajnych fryzur! fryzura krotka slubna ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 14 Zbyt krótkie włosy, aby je podpiąć w kok, nie na ... Read More »

Romantyczne fryzury ślubne i akcesoria ślubne do włosów

Panna młoda oprócz welonu, może zdecydować się także na ślubne akcesoria do włosów, mogą to być sztuczne kwiaty, opaska, korona ozdobna spinka, czy wsuwka. Taki dodatek może być wisienką na torcie. Jednak należy pamiętać, aby nie przesadzić, ponieważ źle dobrany dodatek, może popsuć cały efekt, np. być zbyt przytłaczający. Dobrym pomysłem jest zrobienie fryzury próbnej, która zazwyczaj kosztuje połowę ceny, ... Read More »