5 fryzur, które każda dziewczyna powinna znać

Chciałabym pokazać Wam dziś pięć fryzur, które powinna znać każda kobieta, ponieważ są uniwersalne, ponadczasowe i łatwe do zrobienia samodzielnie w domu.
Pierwsza z nich to fryzura kucyk, można ją nosić zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje, jak wesele, ślub, studniówka.
Elegancki kucyk zrobicie bardzo latwo, wystarczy podkręcić delikatnie włosy za pomocą lokówki, kucyk można upiąć ozdobną spinką lub pasmem włosów owinąć gumkę.
Drugą fryzurą są włosy upięte na bok, przed ich upięciem możecie zrobić fale, jest to uczesanie na większe wyjścia. Taka fryzura idealnie pasuje do krótkich i długich sukienek.
Trzecia propozycja idealna na wiele okazji to fryzury z warkoczem, warkocz kłos, warkocz z boku glowy, warkocz z grzywki, to fajne propozycje dla młodych i starszych kobiet.
Czwarta propozycja, to delikatne fale na włosach, myślę, że ta fryzura nie będzie dla Was żadnym problemem.
Jak zrobić fale na włosach? Przed rozpoczęciem podkręcania włosów warto nałożyć na nie odrobinę pianki lub kosmetyk zabezpieczający włosy przed wysoką temperaturą. Świetna do podkręcania włosów jest lokówka stożkowa.
Piąta propozycja to kucyk kitka, ta fryzura jest banalna do zrobienia, wystarczy gumka, nawet niekoniecznie musicie używać szczotki, wystarczy zebrać włosy palcami i upiąć.
Którą fryzurę robicie najczęściej?
52cd7df34c244$!400x52cd7df321569$!400x52cd7df2a2987$!400x52cd7df2a6485$!400x52cd7df2a315e$!400x

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*